Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.09.2020 19:30:45 

NATT & KONĚ

Něco o mně

NĚCO MÁLO O MNĚNatálka na koni :-)


NATÁLKA angel

archivní fotka :-) Narodila jsem se v Jablonci nad Nisou ve znamení kozoroha. Asi tři dny jsem byla bezejmenná hnědovlasá holčička, ale nakonec se moji rodiče dohodli a nad jmény Julia či Nastacia zvítězilo docela normální, i když na svou dobu netradiční, jméno Natálie.

 Mým nejoblíbenějším zvířetem byl odjakživa pes. Po několik let trvajícím a neustálém škemrání u rodičů jsem se dočkala a stala se šťastnou majitelkou tehdy dvouměsíční fenky Dori. Ke koním jsem se dostala velikou náhodou. Jezdit jsem začala až ve svých třinácti letech. Z počátku to bylo celkem nevinné trávení víkendů, nakonec jsem ale těm čtyřnohým potvorám úplně propadla :-) Rozloučila jsem se s ostatními zájmy a svůj volný čas trávila ve starých hadrech a vidlemi v ruce. O víkendu jsem byla schopná vstávat v 5 ráno, abych stihla autobus a "nejhorší" na tom je, že mi to vůbec nevadilo :-)))

 V jezdeckém klubu na Smržovce jsem strávila necelé tři roky. říjnu roku 2007 jsem se „přestěhovala“ do jezdeckého oddílu TJ Nisa. Tenkrát mi nabídla kamarádka ježdění na její kobylce. Kristýnku jsem jezdila necelý půlrok, respektive do doby, než odjela na připouštění. Poté jsem přesedlala na tehdy šestiletou Kačenku a světe div se, na světě byly šampiónky :-) Začátky byly těžké, o to větší radost jsem pak měla z prvních úspěchů.

V následující sezóně jsem s Kačenkou absolvovala poprvé několik hobby závodů a také jsem na Mělníku se zapůjčenou poničkou úspěšně složila zkoušky základního výcviku jezdce. Jak nám to šlo s Káčou dál, o tom už si můžete počíst tady na webu.

 

Závěrem snad jen dodám, že jsem se v roce 2010 stala Kačenčinou šťastnou majitelkou, kdybyste nám tedy chtěli něco popřát, prosím, přejte hlavně zdraví, to ostatní už se nějak poddá! N.


 Archivní fotky z let 2005 - 2008 smiley

rok 2005, malá Natálka s Ravínkem s Laurou, zima 05/06 se Samíkem, zima 06/07 s Ergouškem, květěn 2007 s Kristýnkou, zima 07/08

 

 

TOPlist